top of page
Vyhlašujeme jógové stipendium pro rok 2018!

 

Chtěla jsem, aby jóga u nás v Jako doma byla dostupná pro každého, kdo bude přesvědčen, že jej bude bavit a pomáhat mu.

Jóga se za poslední roky značně zkomercionalizovala a ne každý si může kurz dovolit. O cenách našich kurzů vždy hodně přemýšlím a snažím se je držet při zemi. I tak se občas setkám s člověkem, který mi řekne, že by moc rád začal jógu cvičit, ale má teď prostě do kapsy moc hluboko.

Stipendiem tedy chci zpřístupnit naše kurzy lidem, kteří mají hodně omezené finanční možnosti. Pro rok 2018 vypisuji tři stipendijní místa s příspěvkem až 1500 Kč. Žadatelé mohou být například samoživitelky, důchodci, lidé se ZTP, nezaměstnaní, kdokoli se ocitl v nepříznivé situaci.

 

Žádost o stipendium stačí poslat mailem na jakodomajoga@gmail.com. Uchazeče prosím, aby jako první krok zjistili, zda jejich zdravotní pojišťovna na jógu či obecněji cvičení nepřispívá. Žádost posílejte prosím jen, pokud pro vás není program ZP využitelný. V mailu prosím nastiňte svou situaci a odpovězte na otázku, co vás na kurzu jógy láká, co byste tu rád/a získal/a. Napište, který z našich kurzů si chcete vybrat. Netřeba být formální :) . Těším se na žádosti i nové tváře!

Jitka

bottom of page