top of page
IMG_2092.JPG

Eva

 

Jmenuji se Eva Zukalová, jsem rodilá Brňačka, maminka tří holčiček - Ráchel, Noemi a Tamary a také vystudovaná fyzioterapeutka. V současné době se nejvíc věnuji svým dětem a jsem ráda za všechen čas, který s nimi můžu trávit. Baví mě tvoření s holkami i bez nich, bytí v přírodě, ráda zkouším a objevuji nové věci i místa.

Také lektoruji cvičení miminek od 3 měsíců do 2 let. Je krásné vidět pokroky, které děti za tu krátkou dobu udělají a také jejich nadšení z objevování světa, odvaha a bytí v přítomném okamžiku.

Jógu jsem poznala před 7 lety v práci, kde byla pro mne součástí terapie pro pacienty. Od té doby mě provází všemi dalšími životními obdobími, ať už v těhotenství, po porodu, s miminkem, tak i jako chvíle bez dětí, kdy se soustředím jen sama na sebe, na své tělo a svůj dech. Mám ráda ten pocit klidu a vyrovnanosti, který mi jóga přináší. Baví mě také propojování fyzioterapie  s jógou, s prací s dechem i s nastavením naší mysli. Považuji za důležité vidět člověka v jeho celistvosti a vnímat otisk jeho životní cesty, který se promítá i ve fyzické rovině.

bottom of page