top of page

Sun, May 14

|

Brno-střed

5D Síla v nás

Žít v harmonických vztazích 👩‍❤️‍👨, ve zdravém těle, v uvědomování si krásy uvnitř i vně. 🌞

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
5D Síla v nás
5D Síla v nás

Čas a místo

May 14, 2023, 3:00 PM – 7:00 PM

Brno-střed, Gorkého 87/44, 602 00 Brno-střed-Veveří, Česko

O události

V roce 2023 se vícero planet posouvá do nových znamení, a tím dochází k velkým proměnám v zemském, energetickém poli. 

Jsme a budeme silně vedeni, abychom přenastavili vnitřní vzorce, které již nejsou podporované, rozpadají se, přestávají být funkční.

Přecházíme z jedné úrovně do druhé , a i když se ta nová může na první pohled jevit jako velká neznámá, i přesto si postupně budeme uvědomovat, že energie 5D známe a jsou nám blízké.

Tvoření tady probíhá v přirozenosti a harmonické symbióze. Na vyšší frekvenční úrovni se rozpomínáme, kým jsme ve skutečnosti, vrací se nám zapomenuté schopnosti, vědění. Kdykoliv cítíme své srdce , přestáváme sami sobě bránit, abychom jej otevřeli pro soucit, naladění, bezpodmínečnou lásku, uzdravujeme tak nejen sebe, ale i okolí.

Tam, kde se dokážeme propojit, to dokážeme změnit. Děje se tak v důsledku toho, že během spojení můžeme čerpat největší sílu z vlastního zdroje. Ve stavech, kdy "milujeme, co je", jsme nejmocnější. Ne ve smyslu, že bychom potřebovali někoho nebo něco ovládat. Právě naopak. Popisovaná super síla je přítomna v přijetí. 

Na prvním místě sebe (každou část, emoci, myšlenku, každý střípek z minulosti). Tím si také dáváme možnost, přijmout kohokoliv jiného. A to je ve stručnosti úplný základ, jak můžeme na planetě Zemi žít v harmonických vztazích , ve zdravém těle, v uvědomování si krásy uvnitř i vně. 

Srdečně vás zvu na setkání, ve kterém si o tomto tématu budeme nejen povídat, ale také vám ukážu mnoho praktických cvičení, které vás vaší vysněné realitě přiblíží o kousek blíž.

Gabriela Dušková --- Cena: 750 Kč

Přihlašte se prosím přes e-mail jakodomajoga@gmail.com Rezervace je platná po připsání platby na účet. 

Info k platbě vám zašleme e-mailem po přihlášení.

Vstupenky

  • Vstupenka

    CZK 750.00
    Prodej skončil

Celkem

CZK 0.00

Sdílet událost

bottom of page