top of page

Sun, Jan 07

|

Brno-střed

Workshop thajská masáž

Pro páry i jednotlivce.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Workshop thajská masáž
Workshop thajská masáž

Čas a místo

Jan 07, 2024, 10:00 AM – 5:00 PM

Brno-střed, Gorkého 87/44, 602 00 Brno-střed-Veveří, Česko

Hosté

O události

   Thajská masáž má své prapůvodní kořeny v ájurvédské medicíně a proto se svou povahou řadí mezi energetické masáže. Nenechte se však slovem energie odradit nebo zmást, protože se jedná spíše o tvrdou techniku než o zaříkávání s kyvadlem či jemné hlazení. Její princip spočívá v rozproudění energie v energetických drahách.

Styl masáže, se kterým pracuji, se nazývá Thajská jógová masáž. Tato masáž se provádí v oblečení a tedy bez oleje na sucho. Kromě vhodně zvolených tlaků dlaní či prsty podél drah v sobě zahrnuje také nejrůznější protahování. Po této masáži by se člověk měl cítit nabitý a protažený – tedy podobně jakoby si zacvičil jógu.

Chcete se naučit základy Thajské jógové masáže pro péči o své blízké?

Zveme Vás na jednodenní workshop této skvělé techniky.

Vysvětlíme a ukážeme si jak správně pracovat s tlakem, aby masáž byla efektivní ale ne tortura. Ukážeme si co a jak nejlépe použít pro svoje tělo – dlaně, prsty, lokty, chodidla, paty a kolena tak, abychom si práci také užili a šetřili své tělo. Naučíme se základní masážní (a protahovací) sestavu na zádech a na břiše, abychom dokázali opečovat skutečně celé tělo. A nezapomeneme taky na situace, kdy je lepší se masírování vyhnout.

Tento workshop je prakticky vhodný pro všechny věkové kategorie. Ovšem práce probíhá na zemi, takže účastník musí být schopen dlouhodobého kleku a práce vkleče. Ačkoli thajská masáž může být vhodnou masáží i pro těhotné, tento kurz není koncipovaný pro těhotné ženy (nicméně v budoucnu v případě zájmu můžeme vypsat i tuto variantu). V případě, že máte nějaké zdravotní obtíže a nejste si jistí, zda je pro Vás účast vhodná, nebojte se nás kontaktovat a domluvit se blíže.

Přihlásit se můžete přímo v páru, ve kterém se budete učit, nebo vytvoříte dvojici na místě.

KDY: 3. 12. 2023, 10:00 - 17:00 (s pauzou na oběd 13:00-14:00)

KDE: Studio Jógamatka, Gorkého 44, Brno

Cena: 1000 Kč / osoba

Přihlašování na: jakodomajoga@gmail.com

Budeme se na vás těšit!

Jana Zlámalová Kuchrýková

Lektorka je fyzioterapeutka a masérka s dlouholetou praxí.

Sdílet událost

bottom of page