top of page

Jóga pro těhotné

 

ZIMNÍ TRIMESTR

Možnost zaplatit si v uzavřeném kurzu první lekci (210,-) a pak se rozhodnout, jestli budete pokračovat.

Náhrady za absence na jiných lekcích přes rozvrh na Sportimea.

Přihlášky na kurzy přes rezervační systém zde.

​Dotazy na jakodomajoga@gmail.com

Gravidjóga s Jitkou - otevřené lekce 
Termín: 2. 1. - 26. 3. 2024
Čas: úterý 14:00 - 15:30 
Místo: Jógamatka, Gorkého 44
Lektor: Jitka Balášová
Cena: 220 Kč / lekce (rezervace lekce)

Jedná se o samostatné otevřené lekce. Účastnice mohou přijít na lekci v termínu, který se jim hodí. Předem je však NUTNÉ si rezervovat místo přes tento link. Přihlašování je možné do 20 hodin den před lekcí. Poté individuální domluva přímo s lektorkou na tel. 774 844 685. Lekce se koná při min. počtu 3 přihlášených. Lekce se platí vždy v hotovosti 220 Kč přímo lektorce po lekci. 

Kurz: Gravidjóga s Ninou
Termín: 4. 1. - 28. 3. 2024 (12 lekcí)
Čas: čtvrtek 16:45 - 18:15
Místo: Jógamatka, Gorkého 44
Lektor: Nina Urbánková
Cena: 2 400 Kč

Jóga v našem pojetí je především SETKÁNÍ - kontakt s vaším miminkem, setkání v kruhu žen, propojení s vlastním dechem, tělem a jeho potřebami. Zaměřujeme se na vědomou práci se svaly pánevního dna, na protažení v těhotenství namáhaných oblastí - bedra, kyčle, celá záda..., provádíme ásany (jógové pozice), které vás připraví na porod. Učíme se správně dýchat, relaxovat, osvojit si polohy, které vám uleví v první době porodní...

Právě v období těhotenství máme ty nejlepší podmínky pro citlivé vnímání svého těla. Pokud jste doteď jógu cvičila a těhotenství probíhá bez komplikací, rozhodně pokračujte. A jestli zatím s jógou nemáte zkušenost, nastal dobrý čas začít ve speciálním kurzu jógy pro těhotné (gravidjógy).

Cvičení je vhodné pro ženy v 1., 2. i 3. trimestru. Cvičíme v menší intimní skupině, kde je prostor pro otázky, sdílení a individuální přístup. Stačí se přihlásit mailem, nevyžadujeme platby předem, abyste na první lekci mohla zakusit náš přístup a atmosféru setkání a zjistit, je-li to pro vás to pravé.

 

bottom of page