top of page

Jóga s hlídáním dětí / Gravidjóga

 

Podzimní trimestr 14.9. - 11.12. 2020
 
Čtvrtek 10:00 - 11:00
Jako doma, Úvoz 47 (lektorka Nina, teta Květa a teta Jarmila)

 

Volná místa. Cena 2080,- 13 lekcí - hlídání dětí je v ceně kurzu. Náhrady zmeškaných hodin jsou možné v ostatních našich kurzech. Dotazy: jakodomajoga@gmail.com. Přihlášky přes rezervační systém zde.

Maminky se mohou pod vedením lektorky Niny hodinu věnovat sobě a protáhnout se, zatímco dětem se věnuje zkušená a milá opatrovatelka ve vedlejší místnosti. Tato skupina je také vhodnou alternativou gravidjógy, pokud si maminka chce zacvičit a přitom nemá jak zaopatřit staršího sourozence. Můžete  se do ní také přihlásit, pokud jsou naše klasické kurzy gravidjógy obsazeny a můžete samozřejmě skupinu navštěvovat, i když hlídání nevyužijete. Cvičení ladíme tak, aby se dobře protáhly a zrelaxovaly všechny ženy - těhotné i netěhotné.

Hlídání je ideální pro již samostatnější děti přibližně od 2 let, ale samozřejmě každé dítě je jiné a měli jsme tu i spokojená batolátka. Doporučujeme vyzkoušet jednu nebo dvě hodiny, dát dítku čas, ať se adaptuje na novou paní i prostor.

Středa 10:00 - 11:00 od 30.9. Yoga with babysitting
Jako doma, Úvoz 47 (lektorka Janaki, teta Květa a teta Jarmila)
Volná místa. Cena 1600,- 10 lekcí - hlídání dětí je v ceně kurzu. Náhrady zmeškaných hodin jsou možné v ostatních našich kurzech. Dotazy: jakodomajoga@gmail.com. Přihlášky přes rezervační systém zde.

Practising yoga and English together? Under the guidance of teacher Janaki, mothers can spend an hour with themselves and stretch, while the children are taken care of by an experienced and kind babysitter in the next room. This course is also open for students without children.

Classes are in English and open for foreigners as well as any level of English speaking Czech nationals. There is no requirement of having good English to participate. The English language in these classes is simple so that all levels of English can feel confident to participate. And maybe you will even learn some new words and phrases!

Babysitting is ideal for more independent children from about 2 years, but of course every child is different and we have had happy toddlers. We recommend trying one or two classes, giving the child time to adapt to the new lady and the space.

Spojení jógy s učením se angličtiny? Pod vedením lektorky a učitelky angličtiny Janaki si můžou maminky užít čas pro sebe a protáhnout se, zatímco ve vedlejší místnosti se o jejich děťátka stará hlídací teta. Tento kurz je taktéž vhodný pro studenty bez dětí. Lekce jsou v angličtině, vhodné jak pro cizince, plynule mluvící anglicky tak i pro úplné začátečníky. Angličtina v lekcích bude jednoduchá, aby se všichni cítili pohodlně. Navíc se můžete naučit nové slovíčka a fráze. Hlídání je vhodné pro samostatnější děti od dvou let, ale každé dítě je jiné, takže to klidně můžete vyzkoušet i s batoletem! Doporučujeme vyzkoušet lekci, či dvě a dát dítěti čas zvyknout si na nové prostředí a seznámit se s hlídací tetou.

bottom of page