top of page

Jógová terapie pro ženy

 

Pondělí 17:15 - 19:15  Obsazeno
Jako doma, Úvoz 47 (Jitka)
 
12 setkání od 16.3.
Cena 3 500,-
Maximálně 8 žen ve skupině.

Další běh bude probíhat od  ledna 2021. ​Zájemkyně o zařazení do skupiny prosím o vyplnění vstupního dotazníku. Po jeho obdržení se vám ozvu a sjednáme si ještě osobní schůzku.

 

Kombinace cvičení jógy a skupinové psychoterapie.

 

Skupinu facilituje Mgr. Jitka Balášová, psychoterapeutka a lektorka jógy. Více o Jitce zde.

 

Skupina je vhodná pro ženy, které aktuálně cítí potřebu věnovat se samy sobě, pečovat o své zdraví, tělesné i duševní. Nejširším cílem skupiny je podpořit a zvědomit u každé ženy její zdroje a vitalitu, získat energii, která je v životě využitelná mnoha rozličnými směry – ať už je vaším záměrem třeba rozvoj kreativity, posílení sebevědomí, zotavení z nemoci, nebo početí miminka.

 

Jógová praxe bude jemná a nenáročná, vhodná i pro začátečnice. Cvičení bude zaměřeno na vitalitu a zdraví ženských orgánů (vyváženost hormonálních hladin, cviky pro podporu plodnosti, cvičení pánevního dna, úleva od menstruačních bolestí, vhodná cvičení a aktivity v různých fázích cyklu, zvládání potíží v menopauze atd.).

 

Na každém setkání příjemně protáhneme a osvěžíme celé tělo, aby vám v něm bylo dobře, nebolela vás záda, vnímaly jste svůj plný dech a osvojovaly si správné držení těla. Tak, abyste tyto kvality dokázaly přenést co nejvíce do svého každodenního života. Kromě jógových cvičení (ásán a krijí) se budeme věnovat dechovým a energetickým technikám (pránajámě) a různým druhům relaxace.

 

Součástí všech setkání je prostor pro sdílení a diskusi ve skupině, kde se budeme zabývat pro vás důležitými tématy, spojenými například s ženským zdravím, plodností, mateřstvím, emocionalitou, vztahem ke svému tělu, sebevědomím, ženskou identitou. K rozvíjení a prohlubování těchto témat využijeme různé zajímavé formáty rozhovoru i neverbální terapeutické techniky.


Vstupu do skupiny předchází individuální bezplatná osobní konzultace, kde více probereme, co vás do jógové terapie přivádí, pobavíme se o vašem aktuálním tělesném i duševním rozpoložení a bude prostor zodpovědět vaše otázky ohledně náplně skupinových setkání. K platbě budete vyzvána, až když oboustranně vyhodnotíme, že by pro vás účast ve skupině byla přínosná.

 

bottom of page