top of page
1.png

Téma: Když děťátku narostou křídla - přednáška s besedou pro zdravotníky, terapeuty, průvodce

Termín: 24. 2. 2023 

Čas: 17:30 - 20:30

Přednášku vede: Pavla Filipová

Kapacita: 15

Cena: 350 Kč/osoba

Místo je možné si rezervovat přes mail jakodomajoga@gmail.com

Žena/pár po ztrátě miminka potřebuje bezpečnou a jistou profesionální podporu a zároveň lidské jednání. Pojďme si povídat o tom, jak na to.

Téma ztráty dítěte přináší mnoho neznámých pro terapeuty, kteří nemají psychologické vzdělání ani osobní zkušenost. Proto vám nabízím své osobní i profesionální zkušenosti se ženami po ztrátě miminka. Ráda budu odpovídat na vaše dotazy, odkrývat tabu a těžká témata a vést diskusi o tom, co lze ve své profesi zlepšit stran podpory rodičů i sebe sama jako člověka a terapeuta tak, abyste si byli jistější a nebáli se o tomto tématu mluvit.

Přednáška s besedou je vhodná pro všechny, kteří se setkávají s rodiči po ztrátě dítěte a chtějí jim být laskavou, empatickou a jistou podporou.

já.jpeg

Jmenuji se Pavla Filipová a od roku 2014 se věnuji celostní gynekologické fyzioterapii. Podporuji ženy v jakýchkoliv fázích života a snažím se jim ukázat možnosti a cesty jak se uzdravit, a být sama se sebou spokojená.

Kromě terapie žen jsem také lektorkou dětských masáží, kraniosakrální terapeutka a studentka čínské medicíny a čchikungu.

Pořádám a lektoruji kurzy pro širokou i odbornou veřejnost na různá témata týkající se zdraví, života i smrti.

Jsem pěstitelka lidskosti a laskavosti a moc si nepotrpím na formality. Věřím, že setkání se mnou bude v uvolněné, příjemné a přátelské atmosféře.

bottom of page