top of page

JAKODOMÁCÍ DESATERO

omluvy, náhrady, platby, storno

 

Používáním rezervačního systému souhlasíte s obchodnými podmínkami a se zpracováním osobních údajů dle ochrany osobních údajů.

 

1. Omluvíte-li se ze své hodiny včas, můžete si ji nahradit po dobu trvání vašeho předplatného. V dospěláckých kurzech je omluva nutná do 20. hodiny večerní předchozího dne vaší lekce. U lekcí s dětmi, kdy je možné, že dítě onemocní přes noc, je potřeba omluvit se nejpozději v 8h ráno v den konání lekce. Při neomluvení z lekce ztrácíte nárok na její náhradu.

2. V jednom trimestru můžete využít náhradu maximálně čtyř lekcí. V případě, že u nás pokračujete do dalšího běhu, můžete si náhrady do něj převést. Také je možnost poslat za sebe na lekci náhradníka - kamaráda, vyrovnat se přímo s ním a náhradu si ušetřit (a nám ušetřit práci :).

3. Omlouvy se a čerpání náhrad probíhá pře náš nový rezervační systém SPORTIMEA. Postup prvního přihlášení je uveden na konci textu.

4. Pokud se hlásíte do daného kurzu poprvé a nevíte, jestli vám lekce budou vyhovovat, máte nárok na zkušební hodinu, která se platí zvlášť (cenové rozpětí je 130 až 190 Kč podle konkrétního kurzu) hotově přímo lektorce. Až po vyzkoušení první lekce se rozhodujete, zda si zaplatíte celý kurz. Své rozhodnutí sdělte, prosím, po úvodní lekci přímo lektorce a nebo napiště email na jakodomajoga@gmail.com do 2 dnů od konání úvodní lekce.

 

5. Pokud už jste do kurzu chodili a nepotřebujete zkoušet, požádáme vás o platbu předem.

6. Doplacení kurzovného je nutné provést nejpozději do 5 dnů od první lekce. Buďto zaplatíte hotově lektorce celé kurzovné na závěr první lekce, anebo můžete doplatit na účet. Pro obě formy platby samozřejmě vystavíme doklad. Při platbě na účet je nutné poslat své fakturační údaje na mail jakodomajoga@gmail.com, nebo je nahlásit lektorce na první lekci.

7. Pokud chcete žádat příspěvek od pojišťovny, zjistěte podmínky té vaší, ať nemusíme později doklad opravovat a vy vážit cestu na ZP dvakrát. Např. u dětských kurzů uveďte, zda má být faktura na vás nebo na dítě. Pokud na dítě, potřebujeme celé jméno a datum jeho narození.

8. Pokud potřebujete svou účast v kurzu zrušit, je nutné tak učinit alespoň 5 dnů před jeho zahájením, jinak vás požádáme o úhradu 1. lekce.

9. Pokud jste donuceni z vážných důvodů, především zdravotních, z kurzu v jeho průběhu odstoupit, můžete poslat mailem žádost o vrácení části kurzovného na jakodomajoga@gmail.com. Vaše žádost zvážíme individuálně, a pokud se nám podaří vaše místo udat jinému zájemci, peníze vrátíme. Eventuelně za sebe můžete náhradníka sehnat sami.

10. Pokud přistupujete do kurzu v jeho průběhu, bude vám kurzovné vypočítáno poměrem (př.: Celý kurz stojí 1750 Kč, v běhu je 13 lekcí, čili jedna lekce vychází na 135 Kč. Nastupuji od 4. lekce, platím 1 345 Kč.). Poměrově vypočítáme i možné náhrady.

 

Těšíme se na vás v Jako doma a doufáme, že Desatero poslouží k větší jasnosti na obou stranách :)

 

POSTUP PRVNÍHO PŘIHLÁŠENÍ DO SYSTÉMU OMLUV A NÁHRAD SPORTIMEA

1. Na stránce SPORTIMEA nahoře kliknout na tlačítko „přihlášení“.

2. V otevřeném okně kliknout na „registrovat se“ vlevo dole.

    V samotném formuláři se určitě hravě zorientujete. Vyplňte si tam své jméno, příjmení a uživatelské jméno, které     bude zobrazené veřejně. Email prosím vyplňte ten, který používáte, když nám píšete na jakodomajoga@gmail.com.

3. Zaškrtnete  Přečítal (-a) jsem a souhlasím s Podmínky užívání a Ochrany soukromí Sportimea a klikněte na „Vytvoř     bezplatný účet“.

4. Na Váš email přijde potvrzení o registraci a odkaz na aktivaci účtu.

5. Kliknutím na aktivaci účtu Vás systém vyzve k vytvoření hesla.

6. Heslo si prosím vytvořte a někam poznačte.

7. Po úspěšné registraci do rezervačního systému se můžete kdykoliv přihlásit. 

bottom of page