top of page
jita.jpg

Jóga s Jitkou

 

ZIMNÍ TRIMESTR
Kurz: Jóga s Jitkou (kurz/otevřená lekce)
Termín: 15. 1. - 25. 3. 2024 
Čas: pondělí 17:00 - 18:30
Místo: Jógamatka, Gorkého 44
Lektor: Jitka Balášová
Cena: 2 100 Kč / 220 Kč otevřená lekce (rezervace lekce)

Možnost zaplatit si první lekci (210,-) a pak se rozhodnout, jestli budete pokračovat. 

Náhrady za absence na jiných lekcích přes rozvrh na Sportimea.

Přihlášky na kurzy přes rezervační systém zde.

​Dotazy na jakodomajoga@gmail.com

Lekci je možné navštívit i jako otevřenou. Účastníci mohou přijít na lekci v termínu, který se jim hodí. Předem je však NUTNÉ si rezervovat místo přes tento link. Přihlašování je možné do 20 hodin den před lekcí. Poté individuální domluva přímo s lektorkou na tel. 774 844 685. Lekce se platí vždy v hotovosti 220 Kč přímo lektorce po lekci. 

Kurz je vhodný pro ty, kteří mají už nějakou zkušenost s jógou a chtějí ji dále rozvíjet. Pro připojení se ke skupině stačí váš upřímný zájem a postačí vám minimální základ. Nejde o aktuální fyzickou zdatnost, ale chuť se v józe posouvat s maximálním respektem ke svým proměnlivým možnostem

V jógové praxi integruji více zdrojů, nejvíce vycházím z tradiční jógy podle Gítanandy a z jógové terapie. Své další profesní zázemí mám v psychoterapii, takže zaměření spíše na psychickou pohodu, nežli na "tělocvik" je mi bližší. Lekce zaměřuji komplexně, věnujeme se nejen ásanám, ale i pránájámě, koncentraci, relaxaci, mantrám, nechybí ani sdílení ve skupině. Mým cílem je, abyste odcházeli ze setkání s lehčím a pružnějším tělem, klidnou myslí a otevřeným srdcem, inspirováni vlastními vhledy i společenstvím ostatních.

bottom of page