top of page

Seznam proběhlých lekcí:

Jestli máte o některou z lekcí zájem, napište nám na jakodomajoga@gmail.com a za poplatek 100,- Vám na 2 týdny poskytneme záznam z lekce.

9.1. Satyananda yoga with Janaki (eng) - degustace: "Feel awake, peaceful and balanced inside - An overal balanced class of asana, pranayama and small meditation, with some integrated use of mudras and mantras.“

12.1. Jóga s Jitkou - spíše jemná lekce, důraz na plný jógový dech a očistu plic, Pozdrav slunci detailně, zkrutové pozice ...a úryvek ze Senecy pro probrání ze šavásany.

14.1. Jóga pro těhotné s Jitkou - hledání opory a uzemnění fyzicky i v těhotenství a mateřství, prenatální komunikace (jako vždy , prodýchání do pánve, rozhýbání v páteře, uvolnění pro ramena a trapézy, uvolnění beder a pánve, mobilizace kyčlí, posílení nohou, dech udždžájí, vokalizace Ááá, relaxace s vizualizací podpůrné blízkosti.

16.1. Srdce na dlani - degustace s Jitkou - hodina věnovaná oblasti srdce - otevření hrudníku a uvolnění ramen, které umožní osvobození, rozšíření dechu. Cvičení velice jemné, zaměřené na vnitřní prožitek, pro úplné začátečníky, lidi se zdravotním omezením i těhotné ženy. Zakončíme buddhistickou meditací milující laskavosti.

19.1. Jóga s Jitkou - téma Nejistoty a Neznáma - hledání kotvení, opory, stability, hra s balancem, těžištěm a schopností využít své síly, udždžájí a na závěr moudra na téma nejistoty od Eckharta Tolleho.

21.1. gravidjóga s Jitkou - kyčle, SI- íčka, bedra, ramena, mobilizace i stabilizace...celý člověk - teda dva! Dech bhrámarí a relaxace.

23.1. Cesta za vnitřním klidem - degustace s Ninou - jin jóga uvolňující hluboké pojivové tkáně celého těla, praxe je jemná a relaxační, prostor pro hlubší procítění. Pozice zaměřené

na meridián ledvin a močového měchýře. Relaxace s vizualizací našeho duševního prostoru jako krásné krajiny...

bottom of page