top of page
IMG_5115.jpeg

Ranní jóga

PODZIMNÍ TRIMESTR
Kurz: Ranní jóga s Pavlou 
Termín: 2. 10. - 11. 12. 2023 (11 lekcí)
Čas: pondělí 8:15 - 9:15
Místo: Jógamatka, Gorkého 44
Lektor: Pavla Kubíková
Cena: 2 090 Kč 
 
Možnost zaplatit si první lekci (190,-) a pak se rozhodnout, jestli budete pokračovat.

Náhrady za absence na jiných lekcích přes rozvrh na Sportimea.

Přihlášky na kurzy přes rezervační systém zde.

​Dotazy na jakodomajoga@gmail.com

Chtěli byste vaše tělo ráno jemně protáhnout, posílit a nechat se provést závěrečnou relaxací? Praxí ranní jógy, která bude probíhat v příjemném tempu, připravíte vaše tělo i mysl do nového dne.

Během kurzu vás čeká v každé hodině úvodní ztišení, pránájáma, praxe jógových ásan a závěrečná relaxace. Postupně budete ve vaší jógové praxi rozvíjet vaši sílu, flexibilitu a stabilitu a to vše podle principů a zásad zdravého pohybu. Tyto principy jsou důležité nejen při samotné praxi jógy, ale i ve vašich běžných každodenních pohybových činnostech.

Časem pocítíte zlepšení vaší fyzické kondice, ale i posílení mysli, protože jóga trénuje naši mysl  a trpělivost. Všechny tyto „benefity“ pak můžete použít v jakékoli situaci ve vašem životě, mimo jógovou podložku.

Během lekce budou k dispozici jógové bločky, pásky, deky na vypodložení. Vše si nastavíte tak, abyste si svou praxi mohli uzpůsobit podle vašich možností a aby vám přinesla co největší užitek.

Jakmile se stane jóga součástí vašeho každodenního života, začnete její principy uplatňovat i ve vašem běžném životě, naučíte se sebelásce, větší citlivosti vůči sobě, empatii vůči vašemu okolí, trpělivosti a nadhledu v jakékoli životní situaci.

Kurz je vhodný pro všechny věkové kategorie, začátečníky a mírně pokročilé.

 

Na lekci s vámi se těší lektorka Pavla Kubíková

 

bottom of page