top of page
joga_10a.jpg

Škola pánevního dna 

 

Individuální fyzioterapie zaměřená na pánevní dno

U nás v Jógamatce nebo přímo u vás doma :) - více se domluvíte osobně s Radkou

Objevte svoje pánevní dno - skupinový kurz

Aktuální termín:

17.1. - 18.1. 2020

Kurzy se konají v centru Jógamatka (Gorkého 44). pátek od 17 do 20 hod a v sobotu od 9 do 13 hod. Kurz je rozdělen do dvou dní pro lepší vstřebání informací a prožitků. Příjemné také je, že budeme komorní skupinka max. 6 žen, čímž Vám můžu zaručit individuální přístup.

Naučíte se jednoduchou sestavu cviků na svaly pánevního dna. Jak správně cvičit pánevní dno a nejen svěrače? Kdy je lepší pánevní dno relaxovat a jak?

Trápí Vás únik moči, bolestivá menstruace nebo bolesti zad v kříži? To vše může souviset s Vaším pánevním dnem.

Dozvíte se, která životní témata a emoce souvisí s touto oblastí, a jak s nimi pracovat.

Dozvíte se také, jak využít pánevní dno jako pumpu Vaší životní energie a získat chuť do života.

Cena kurzu je 1500,- (v ceně jsou i skripta).  

Přihlašte se na fyzioradka@gmail.com nebo na tel. 723 302 504. 

 

Cvičení pánevního dna pro maminky s miminky 

 

Tento formát kurzu je ideální pro maminky, které již dokončily šestinedělí a které mají dítko ještě malé a nemohou od něj odejít na delší víkendový kurz. Zároveň jsou v období po porodu, kdy pro ně cvičení pánevního dna může být velmi důležité. Tedy vycházím vstříc se zkrácenou verzí kurzu Objevte svoje pánevní dno a jeho význam pro Vás právě těmto ženám.

V těchto lekcích se dozvíte o pánevním dnu vše potřebné pro toto období a naučíte se správně cvičit svaly pánevního dna. To můžete provádět s výhodou například při kojení. Cvičení pánevního dna po porodu je důležité pro celkové zpevnění, jako prevence inkontinence, bolesti zad a některých dalších poporodních potíží. Konkrétní případy se mnou můžete osobně zkonzultovat. Napište nebo zavolejte.

Aktuální termín: -

Kurz se skládá ze dvou lekcí. Druhá lekce je vždy s malým časovým odstupem. Obě lekce na sebe navazují, nelze se přihlásit zvlášť. První lekce bude od 9 do 11:30 a druhá lekce od 9 do 11 hod. Sejdeme se v centru Jógamatka (Gorkého 44). Kapacita kurzu je maximálně 6 žen s dítky. Program kurzu tomu bude uzpůsoben.

Cena za obě lekce je 1000,-.

Hlásit se a obracet se na mě s dotazy můžete na email fyzioradka@gmail.com nebo na tel. 723 302 504.

Budu se na Vás těšit!

bottom of page