top of page
ver a sofi_edited.jpg

Verča B.

 

Jmenuji se Veronika Božková. Jsem sportovní nadšenec od dětství, z čehož moji rodiče radost neměli - zkoušela jsem totiž vše možné i nemožné. V průběhu mých let jsem hrála volejbal, jezdila brigadně učit lyže a snowboard do Krkonoš, miluji chození po horách, horolezectví (pokud jsou síly), ferraty, bike, běh.... K józe jsem prošla dlouhou cestu, první kontakt byl mnou nepochopený, druhý vědomý a zasáhl mne. Ten druhý byla až hot yoga a řešení tehdejšího vztahu. Jóga mi pomáhala zklidnit mysl a více se chápat. Zlom přišel s těžkým ukončením tehdejšího vztahu a já se vložila do jógového světa naplno.

 

Období fantastického a zároveň obrovsky náročného hledání skončilo studiem instruktorství jógy v Praze. Už v té době jsem vedla jógu ve firmě, kde jsem pracovala. V době úspěšně ukončeneho lektrorského kurzu jsem už nosila pod srdcem dnes už dvouletou dcerku, díky níž jsem prošla další proměnou - jsem máma.


Nyní učím v Matátě Husovice, hodina je zaměřena jako jemná gravid a poporodní jóga pro maminky s možnou přítomností dětí. Od nového roku 2019 povedu kurz Gravidjógy pod křídly Jako doma. Na tuto novou výzvu se moc těším! Momentálně mě jako obohacení ke klasické józe velice zajímá práce s fasciemi v těle, což budu přinášet i do svých lekcí. Těším se na případné setkání a všem přeji vědomý, šťastný život. Namasté

bottom of page