top of page

Sat, Mar 02

|

Brno-střed

Kurz kraniosakrální terapie s prvky biodynamiky

Kurz se Simonou Hojdysz

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Kurz kraniosakrální terapie s prvky biodynamiky
Kurz kraniosakrální terapie s prvky biodynamiky

Čas a místo

Mar 02, 2024, 10:00 AM – Mar 03, 2024, 5:00 PM

Brno-střed, Gorkého 87/44, 602 00 Brno-střed-Veveří, Česko

Hosté

O události

S láskou Vás zveme na základní kurz Kraniosakrální terapie s prvky biodynamiky pod vedením Simony Hojdysz.

Kurz je sestavený na základě dlouholetých zkušeností s kranio léčením lektorky a terapeutky Simony.

Během víkendu nás provede kraniosakrální biodynamikou na úrovni těla, mysli a ducha jako nástrojem hloubkového léčení, návratu k sobě, ke své podstatě a k přirozenému stavu Bytí - Zdraví, hojnosti, štěstí, radosti a tvořivosti.

Zaměříme sa na biodynamiku středové linie těla, dech života - moudrost skrytá v těle, hluboké propojení s placentou, velmi silné ukotvení v sobě, ve středu těla, propojení hemisfér, uzemnění mozku.

Naučíme se prociťovat si kraniosakrální rytmus ošetřovaného i svého.

Technika laskavých doteků a práce v poli srdce, která se využívá a aplikuje v rámci kraniosakrální biodynamiky, je vhodná i pro duly, porodní asistentky a průvodkyně žen a dětí.

Zkušenosti, které získáte a zažijete během víkendového semináře budete moci využít nejen pro sebe, ale i pro svou rodinu, děti, klienty.

Kurz je ukončený certifikátem.

Simona Hojdysz, průvodkyně žen a dětí z Ostravy, se víc jak 17 let věnuje kraniosakrální terapii, těhotenství a miminkům. Pracuje s přepisem limbického otisku, přednáší, učí a podporuje rodiny Dětí nové doby. Víc o Simoně se dozvíte na www.simonahojdysz.cz a na stránkach facebook.com/kporodulaskavymdotykem

Kurz bude probíhat ve Studiu Jógamatka, kde je veškeré zázemí, včetně kuchyňky. K dispozici budou karimatky, deky a polštářky, ale samozřejmě si můžete vzít i vlastní. Pro přespolní je možné domluvit přespání.

Kurz je koncipován jako první z celkových tří a je předpokladem pro absolvování navazujících dvou. 2. setkání se uskuteční 11. - 12. 5. 2024 a třetí na přelomu září/října 2024. Nicméně i účast na tomto jednom dá účastníkům dostatek  zkušeností pro vlastní využití.

Kurz se bude konat v časech - sobota 10-17h a neděle 9-16h

Kde: Studio Jógamatka, Gorkého 44, Brno Cena : 4 800 Kč 

Přihlašování na: jakodomajoga@gmail.com

Těšíme se!

Sdílet událost

bottom of page