top of page

Program Vánoční benefice - středa 20.12. 

Vstup na všechny lekce je dobrovolný. Co vyděláme, předáme Edvinkovi.
 
10-10:45 Jóga pro mami a mimi (Jitka)

Jóga pro vás a vaše dárečky. Takové ty, které ještě bleskově neodlezou (cca 2 – 8m) :) . Spolubytí…spolujógování…masáž pro miminka…trocha zpívání…a dají-li děťátka, tak i závěrečná relaxace.

 

11:00 – 11:45 Jóga pro mámy s batolátky (Radka)

 

12:00 – 12:30 Kirtan kids (Jitka)

– pro děti klidně tak od roku a půl a dospěláky

Kirtany, to jsou takové neobyčejné jógínské „zpívánky. Opakující se slova jsou jako vlny, na kterých si tvoje mysl může báječně zasurfovat. Náš kirtan bude hravý, chvílemi i roztančený, trochu pohádkový. Vyrob si na něj u tety Květy v dílničce vlastní chrastítko, vezmi s sebou nějakého dospěláka a pojďte si zazpívat!

 

PAUZA

...ale v Jako doma budeme a svařák taky :)

 
15:00 – 15:45 Rodinná jóga (Jitka)

Lekce hravé jógy pro děti od 3 do 7 let a jejich starší i mladší doprovody.

16:30 -17:00 Kirtan kids (Jitka)

...viz výše

17:00 – 18:00 Jóga pro těhotné (Katka)

I když je miminko ještě u mámy v bříšku, dobře vnímá, jak se jí daří a co se děje kolem. V naší vánoční lekci se budou rozdávat miminkům samé příjemné dárky – pěkně je pokolíbáme, pohladíme, pošleme jim pořádnou dávku kyslíku a postaráme se o to, aby se máma cítila dobře.

18:15 – 19:15 Rovnováha (Radka)

Vnitřní klid a rovnováha - co víc si přát v předvánočním shonu? :) V této lekci se budeme ukotvovat ve svém středu, budeme hledat rovnováhu, balancovat, vyvažovat…

19:30 – 20:15 Závěrečný rituál (Radka + Jitka)

Pojďme se ve svátečním čase zastavit, naladit sami na sebe, svůj dech, své potřeby a přání i na sebe v kruhu navzájem.

Malým slavnostním rituálem zakončíme celý benefiční program, popřejeme si něco pěkného a pošleme na dálku pohlazení malému Edvinovi a pomalu se rozejdeme ke svým stromečkům…

Po celý čas programu bude probíhat DÍLNIČKA PRO DĚTI od 2 do 100 let s tetou Květou. Budou se vyrábět chrastítka, která mouhou děti použít na kirtan a odnést si domů.

Také si u nás budete moct koupit lístky do TOMBOLY, kam nám věnovali ceny různí brněnští kreativci a tvůrci. Co můžete vyhrát? Třeba parádní sukni od oOtmy, poukaz na fyzioterapii od Radky, vstup na lekce jógy v Jako doma, přírodní mýdla od Edvinkovi maminky a mnoho dalšího :)

bottom of page