top of page
DSC_4929.jpg

Marika

 

Jmenuji se Marika Chválová, jsem matka dvou dcer a babička třech vnoučat. Pracuji ve státní správě a mým velkým koníčkem je cvičení a jiné pohybové aktivity, kterým se věnují od dětství. 

První certifikáty v oblasti lektorství a vedení lekcí cvičení jsem získala v roce 2005. Začínala s vedením lekcí od aerobiku, bodystylingu, po cvičení na velkých míčích, bosu. 

O jógu jsem se začala zajímat v roce 2012, kdy jsem hledala další cesty, jak se naučit plně ovládat a vnímat své tělo a emoce, zklidnit svou mysl, zlepšit koncentraci. Pak jsem poznala „jin jógu“ a ihned jsem vycítila, jak mé tělo přímo toužebně vyhlíželo tento jemný styl jógy. Na svých lekcích nejvíce čerpám ze zkušeností praxe jin jógy a zaměřují se na klidnější formy jógy. Dbám na soulad dechu s pohybem a celkové protažení i posílení těla v pomalejším tempu. Ze své zkušenosti v oblasti lektorství začínám vést kromě skupinových lekcí i individuální lekce (lekce pro jednotlivce, nebo malou skupinu lidí). 

Zkušeností, nejen v oblasti jógy, sbírám neustále, pravidelně se účastním různých workshopů a seminářů. 

Mám ráda kontakt a práci s lidmi, proto se vždy těším na další setkání se svými „klienty“. 

 

Jsem absolventkou:

  • Vzdělávacího programu akreditovaného MŠMT – Instruktor powerjógy, který jsem absolvovala u Václava Krejčíka v: Power Yoga Akademii Praha v roce 2012-2013.

Získala jsem certifikáty o absolvování:

  • Jóga pro těhotné – 2013

  • Jóga 50+ (hormonální jóga) – 2014

  • Jin jóga - 2017

  • Jóga pro seniory - 2019

bottom of page