top of page
FullSizeRender.jpg

Sára

 

„Tělo je jako tvůj nejlepší partner, který tě provází životem" 

To je v posledních letech věta, která pro mě má hlubku i šťavnatost. Jak se tedy o tělo i mysl starat aby vše bylo v harmonii a spokojenosti?

Józe se věnuji více než 15 let a doprovázela mě i na mé cestě životem, při léčbě z nemocí i při cestách po Indii, Srí Lance a na Bali. Díky cestování, jsme měla možnost poznat nejen sebe, ale i kulturu a různorodost, kterou každá země, člověk i jógová praxe nabízí. 

Prošla jsem si přes učení a studium Hatha jógy, Asthanga jógy, dechové praxe, až po jógu zdravě.

Vzdělání v oblasti jógy a života: 

Vystudovala jsem dramaterapii ( tedy expresivní terapii zaměřenou na pohyb, rozvoj sociálních dovedností a osovojování si nových možností v životě.)

Dále jsem se vzdělávala primárně v oblasti jógy, tance a práce se skupinami:

· Brno, Instruktor jógy, akreditace MŠMT (150 hodin), Praha, Yoga world, seminář Jóga pro děti, Indie, Kashish Yoga, Multistyle yoga teacher training (200 hodin), Slovensko, Asthanga Yoga – Prakriti studio (100 hodin), Brno, Jóga zdravě (roční kurz) Punk Jóga Brno

 

Osobně je za mě největší učitel samotný život, který nám neustále dává možnost ověřovat si teorii a převádět jí do praxe a radovat se z posunů i přešlapů, které na cestě uděláme.

Kromě jógy, miluju cestování, pohyb všeho druhu, tanec, setkávání s lidmi, hru na housle a další nástroje a taky odpočinek a sebepéči.

bottom of page